EATON STAND


images

Eaton, faaliyet gösterdiği her yerde insanların yaşam kalitesini iyileştirmeyi ve çevreyi korumayı ilke olarak benimsemiş bir güç yönetimi şirketidir. İşimizi doğru yapma, sürdürülebilir şekilde çalışma ve müşterilerimizin gücü bugün ve gelecekte yönetmelerine yardımcı olma taahhüdümüz bize rehberlik etmektedir. Elektrifikasyon ve dijitalleşmenin küresel büyüme trendlerinden yararlanarak gezegenin yenilenebilir enerjiye geçişini hızlandırıyor, dünyanın en acil güç yönetimi sorunlarının çözülmesine yardımcı oluyor ve hem paydaşlarımız hem de toplumun tamamı için en iyi çözümleri hayata geçiriyoruz. 1911 yılında kurulan Eaton, New York Menkul Kıymetler Borsası'na kote olmasının 100. yılını kutluyor.

2022'de 20,8 milyar dolar gelir elde eden şirketimiz, 170’ten fazla ülkede müşterilerine hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için www.eaton.com adresini ziyaret edin. Twitter ve LinkedIn'de bizi takip edin.

Oyak RENAULT STAND


Image

1969 yılında Bursa’da kurulan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, yıllık 390.000 otomobil ve 920.000 motor üretim kapasitesi ile Renault’nun Batı Avrupa dışında en yüksek kapasiteye sahip üretim tesislerinden biridir. 1969 yılında Renault markalı otomobillerin Türkiye’de üretilmesi amacıyla kurulan ve bugün faaliyetini Oyak’ın %49 ve Fransız Renault Grubu’nun %51 payı ile sürdüren Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, yıllık 390.000 otomobil ve 920.000 motor üretim kapasitesi ile Renault’nun Batı Avrupa dışında en yüksek kapasiteye sahip üretim tesislerinden biridir. Renault marka binek araçların, motorlarının ve başta vites kutusu olmak üzere diğer mekanik parçalarının üretimini ve ihracatını gerçekleştiriyor. Oyak Renault, yarım asırı aşan köklü geçmişi ile Türkiye tarihinin en başarılı uluslararası doğrudan yatırımlarından biridir.

Karoseri Montaj ve Mekanik Şasi Fabrikaları ile bir Uluslararası Lojistik ve bir ArGe Merkezi’nden oluşan Bursa’daki Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, Renault Grubu’nun dünya çapındaki 40 üretim merkezinden biridir. Oyak Renault’un ürettiği otomobil ve mekanik aksamlar Renault Grubu’nun faaliyet gösterdiği 60’dan fazla ülkeye ihraç ediliyor. Ayrıca Oyak Renault Bursa Fabrikası, tam kapasiteyi hedefleyen üretimiyle Renault Grubu’nun verimliliği ve performansı en yüksek üretim merkezlerinden biri olma özelliğine sahip. Renault Grubu içerisinde stratejik bir konuma sahip olan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, çalışanlarına ve üretim tesislerine, yatırımlarını kurulduğu günden bugüne aksatmadan sürdürürken Türk Otomotiv Sanayisi’nde ise üretimde ve ihracatta uzun yıldır liderliği elden bırakmıyor.ENERJİSA ÜRETİM
Image

KORDSA
Image

ARÇELİK
Image

SİEMENS STAND
Image

Siemens Sanayi ve Ticaret A.Ş Siemens, endüstri, altyapı, ulaşım ve sağlık hizmetlerine odaklanan bir teknoloji şirketidir. Şirket, kaynakları daha verimli kullanan fabrikalardan, esnek tedarik zincirlerine, daha akıllı binalar ve şebekelerden daha temiz ve daha konforlu ulaşıma ve gelişmiş sağlık hizmetlerine kadar, müşterilerine değer katmak amacıyla teknolojiler üretiyor ve geliştiriyor. Siemens, gerçek ve dijital dünyaları birleştirerek, müşterilerinin sektörlerini ve pazarlarının dijital dönüşümlerine katkı sağlıyor ve milyarlarca insan için günlük yaşamı dönüştürmelerine yardımcı oluyor. Siemens ayrıca, sağlık hizmetlerinin geleceğini şekillendiren, dünya çapında lider bir tıbbi teknoloji sağlayıcısı olan halka açık şirket Siemens Healthineers'ın çoğunluk hissesine sahiptir. Ayrıca Siemens, elektrik enerjisinin iletimi ve üretiminde dünya lideri olan Siemens Energy'de azınlık hissesine sahiptir. www.siemens.com.tr