CHINT STAND


images

1984 yılında kurulan CHINT, 140’ın üzerinde ülkede ve bölgede, 40.000’den fazla çalışanıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Güç aktarımı ve dağıtımı, otomasyon, tesisat ürünleri, orta ve yüksek gerilim ürün ve sistem çözümleri ile geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Chint 100’ü aşkın çözümü, 1000’i aşkın ürün serisi ile hizmet sunmakta ve kurulu beş büyük fabrikası ile Çin’in en önemli Ar-Ge yatırımcısı ve elektrik malzemeleri üreticisi konumundadır.

Chint, Türkiye’de distribütörler ile yürüttüğü işleyişini, 2017 yılı itibariyle büyüterek Türkiye’de şirketleşme kararı almıştır. Kendi organizasyonu ile dağıtım ağının genişlemesi ve lokal ürün çeşitliliğinin artması için çalışmalarını sürdürmektedir.” Kuruluş 1973 280.000 m­² kapalı alan 5 fabrika

ELEKTRA STAND


Image

Üretim kapasitesi, çalışan sayısı ve ihracat oranı açısından Türkiye’de alçak gerilim trafo ve reaktör sektörünün lider firması konumunda olan Elektra Elektronik, 43 yıl önce İstanbul’da transformatör (trafo) üretmek amacıyla kuruldu. Transformatör üretimi ve enerji kalitesi alanındaki çalışmaları ile yıllar içinde hızlı büyüme gösteren Elektra Elektronik, 2010 yılından itibaren Ar-Ge’ye yaptığı yatırımlarla öne çıkmaya başladı ve 2022 yılında tüm süreçlerini tamamlayarak Ar-Ge Merkezi oldu. Trafo sektöründeki öncü ürünlerine ek olarak 2015 yılından itibaren ileri teknoloji elektronik ürünlerin üretimine ağırlık veren şirket, günümüzde transformatör, reaktör, sargılı elemanlar, enerji kalitesi ve güç elektroniği çözümleriyle Türkiye’de ve dünya genelinde sanayinin birçok alanında hizmet veriyor. 6 farklı kıtada 60’ı aşkın yakın ülkede çok sayıda kuruma çözüm ortaklığı sağlayan Elektra Elektronik’in Türkiye’nin yanı sıra Almanya’da Elektra GmBH şirketi, Çin ve Amerika’da da satış ofisleri bulunuyor.

Dünyadaki teknoloji trendlerinin yakından takibine, Ar-Ge yatırımlarına ve inovasyona büyük önem veren Elektra Elektronik, yönetim anlayışının temelini ise “önce insan” felsefesi üzerine kurmuş durumda. Üretim hattında sarım yapan çalışanlardan depodaki görevliye, proje müdüründen satış direktörüne kadar pek çok farklı pozisyonda 20 seneyi aşkın süredir şirket bünyesinde görev alan çalışanları bulunan Elektra Elektronik, ekibinin sürekli gelişimi ve kariyer hedeflerine ulaşması için yatırım yapıyor. Kadın istihdamına büyük önem veren Elektra Elektronik’in 160 kişilik ekibinin yarısı kadınlardan oluşuyor. Alanında uzman, doktora ve yüksek lisans eğitim seviyesine sahip mühendis kadrosu ile öne çıkan şirket, sunduğu çözümlerin mühendisliğini, tasarımını ve üretimini tamamen kendi insan kaynaklarıyla gerçekleştiriyor.

ENTES STAND
Image

ENTES, 1980 yılından bu yana enerjinin verimliliği ve kalitesi alanlarında çözümler sunan lider teknoloji şirketidir. ENTES, enerjinin değerli ve yüksek maliyetli olduğu ülkemizde, enerji kalitesi ve verimliliği için tutkuyla çalışan büyük bir aile. ENTES kurumların kullandıkları enerjiye kolaylıkla hakim olmasını sağlamak amacıyla 1980 yılından beri müşterilerinin özel ihtiyaçlarını karşılayan değerli çözümler üretiyor. İş yapışı şekillendiren lider işletmelerden biri olan ENTES, işin en düşük maliyetle yapabilmesi için enerjiyi kontrol edilebilir bir kavrama dönüştürüyor ve bu sayede ekonomiye yeni olanaklar sunuyor. ENTES, kendi öz kaynaklarından yola çıkarak beyin gücünü değerlendiriyor, dünyadaki teknolojik gelişmelere açık ve faydacı olmak için emek veriyor. Her yeni gün yüzbinlerce noktadan başlayıp, dünyada 100'den fazla ülkenin enerjisini kontrol altına alıyor. Güçlü Kurumsal Yapı • %100 yerli sermaye • Kurulduğu 1980 yılından bu yana istikrarlı büyüme • Dünya klasmanında yüksek kalite standartları ve uluslararası sertifikasyonlar • Nitelikli 350’yi aşkın çalışan • Türkiye’nin tamamına yayılmış bayileri, bölge müdürlükleri ile sektörün en güçlü dağıtım ve teknik destek ağı • Müşteri memnuniyeti odaklı, benzersiz kalitede satış sonrası hizmetler politikası • Yurt dışı pazarlarda 107 farklı ülkede pazar tecrübesi ve Yunanistan, Almanya ve Hindistan ofisleri ile sektöründe dünyaca tanınan marka

GÜÇLÜ AR-GE 50 kişilik kadrosu ile Türkiye’nin Enerji Verimliliği ve Kalitesi alanlarındaki en güçlü ve akredite ''Özel Sektör Ar-Ge Merkezi'' Global Kalite Standartlarında, Çevreci Üretim • Dünya’nın en gelişmiş üretim teknolojilerinin kullanıldığı, 12.000 m² kapalı alana sahip üretim tesisleri • 30.000 komponent/saat SMD dizgi kapasitesi ile senede 2.000.000 cihaz üretim kapasitesi • Dünya çapında konusunda lider firmalara OEM üretimi • Tasarım, gelen malzeme, üretim, ürün çıkış seviyelerinde uluslararası standartlara göre kalite değerlendirmeleri • Tüm süreçlerde ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi uyumluluğu • ISO 14000 Çevre Yönetim ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi • Ar-Ge seviyesinde her yeni cihaz için uygulanan, senede 120 adam/saat Fonksiyon, 2640 adam/saat Tip, 480 adam/saat Saha testleri • Her yeni tasarımda ergonomiden işlevselliğe, standart uyumundan model testlerine kadar 10 farklı aşamada sınamalar • AQL bileşen sınıflarında açıklanan şekilde satın alınan malzeme ve komponent kalite testleri • Üretim sürecinin sonucunda son ürünlerin sahip olduğumuz CE, KEMA-DEKRA, MID, UL, GOST-R, SASO, IEC, TSE sertifikalarımıza uygunluğu için uyumluluk testleri ve revizyon uygulamaları

SÖNMEZ TRAFO STAND
Image

Sönmez Trafo, endüstriyel, elektrik şebekesi, demiryolu ve denizcilik uygulamaları için güç ve özel tip transformatör ve reaktörlerin lider üreticisidir. Şirketin faaliyetleri arasında geliştirme, tasarım, üretim ve hizmet yer almaktadır. Şirket 1976 yılında İstanbul'a yakın Gebze'de kurulmuştur. Modern trafo üretim tesisi 40000 m2 alan üzerine kurulmuş olup, özel trafolar için büyük bir fabrikadır. Tesis, kendi sağladığımız know-how'a dayalı olarak gelişmiş trafo/reaktör üretim teknolojilerinden yararlanmaktadır.

Sönmez Trafo, yaklaşık 150 kalifiye personeli ile büyüyen bir şirkettir. Tesis şu bölümlere ayrılmıştır: sarım, maça üretimi, montaj kurutma vakumlu dolgu yağı, modern test laboratuvarı, terbiye bölümü ve kalite güvence bölümü.

MİLRES LOGOLAR STAND


images

VENTUM ENERJİ LOGOLAR STAND


WÖMNER LOGOLAR STAND